Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Kullanım ve gizlilik koşulları Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi’ne ait www.melizonbasioglu.com ve burada belirtilen klinik  logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.melizonbasioglu.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi‘ne aittir. Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi‘ne  ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi yükümlülük altına sokulamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi‘ne  ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup;  reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

www.melizonbasioglu.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Op.Dr.Meliz Onbaşıoğlu Muayenehanesi tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.